Seznamte se s uliťákem

10. března 2011 v 18:58 | Lauren |  Citové výlevy
V blogovém světě se pohybuji již několik měsíců, ale stále nevím kam se "zaškatulkovat". Není tomu dávno co jsem pod stejnou přezdívkou vystupovala na svém autorském blogu, ale když se dostal do spárů mého bratra, vyklidila jsem - jak se říká - pole a nechala celou záležitost uležet. Nyní zjišťuji, že těch pár měsíců stačilo na to, abych si blog jistým způsobem osvojila a zamilovala si společnost skvělých lidí, které jsem potkala. A které se nevzdám.
Vzhledem k úvodnímu článku by se slušelo představit se. Doufám, že mě neukamenujete - budu se snažit ukázat se vám v takovém světle (nebo tmě?) v jakém jsem:
Mnozí by snad řekli, že člověk, který vesele ignoruje a pije krev lidem jen několik let neví co je to život a jaké překážky přináší. Většina lidí neví co se pod chladnou slupkou mého zevnějšku nachází, dokonce by nevěřila jak křehká uvnitř jsem. Zažila jsem utrpení, smutek, smrt blízkého i zklamání. S každou touto negativní ránou se mé já propadalo hlouběji a hlouběji. Uzavíralo se do ulity, která svá tajemství jen tak neodkrývá. A odtud pochází onen název - zajatý - captive...
Seznamte se tedy s Lauren - s drzým, chladným a citlivým šnekem, který nevystrkuje růžky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eleneora Eleneora | Web | 11. března 2011 v 13:53 | Reagovat

Ráda tě poznávám Lauren. Nemusíš se škatulkovat :) podle všeho budeš velice příjemná. Podle toho co píšeš bychom si mohli být blízké...tedy pokud budeš chtít :)

2 Madrak Madrak | Web | 19. března 2011 v 13:02 | Reagovat

Škatulkování je pitomost.Můj blog měl být původně plný mých literárních povídek a děl, později měl být můj deník a nakonec se z toho vyklubal hudební deník =D Říkal jsem si, jak jsi občas psala na můj blog, že je škoda že nemáš svůj.Teď ho poprvé vidím a dost se mi líbý.Hned si tě dávám mezi oblíbené stránky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama